Σύνδεση | Εγγραφή
Επιστροφή στην Αρχική Σελίδα του psinthos.net
Αυτοδιοικητικές Εκλογές 2019 - Οι συνδυασμοί και οι υποψήφιοι σύμβουλοι στον Δήμο Ρόδου
Αυτοδιοικητικές Εκλογές 2019 - Οι συνδυασμοί και οι υποψήφιοι σύμβουλοι στον Δήμο Ρόδου
Οι συνδυασμοί και οι υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι στον Δήμο Ρόδου :


«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΡΟΔΟΥ» με έμβλημα τη λέξη «ΛΑΪΚΗ» και από κάτω τη λέξη «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ» και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρίφαλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά.

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΠΟΤΣΟΣ ΚΑΛΕΤΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

1. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
2. ΚΑΡΑΟΛΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΤΣΑΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
4. ΠΙΝΝΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΣΑΡΙΚΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ - ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΑΒΥΡΟΥ

1. ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΦΑΝΤΟΥ

1. ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΛΠΑΚΙΩΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
3. ΜΑΝΔΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΣΚΟΥΛΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΣΧΟΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΑΛΥΣΟΥ

1. ΑΛΒΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΔΗΜΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΚΙΟΥΚΙΟΥΚΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ
6. ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΝΑΘΑΝΑΗΛ
8. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΣ ΡΑΦΑΗΛ - ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

1. ΑΝΔΡΙΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ
2. ΔΟΥΛΑΜΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΗΛΙΑ
3. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΣΤΑΥΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΠΟΤΗΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΤΣΙΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΕΙΡΟΥ

1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΔΙΑΚΟΛΑΜΠΡΙΑΝΟΥ ΑΡΜΟΝΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΙΝΔΙΩΝ

1. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΘΕΑΝΩ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΚΟΥΡΤΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
3. ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ

1. ΔΕΣΤΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2. ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΧΡΥΣΑΦΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ
1. ΒΑΡΚΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2. ΔΟΥΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΥΛΛΙΩ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΜΑΣΤΡΟΜΙΧΑΛΗ - ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
5. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΑΒΒΑ
7. ΤΣΟΥΡΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
8. ΦΟΥΝΤΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
9. ΨΩΜΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΔΑΝΑΗ) του ΓΑΒΡΙΗΛ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΥ

1. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΒΟΥΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΓΙΑΝΝΕΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΓΙΟΥΡΟΥΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
6. ΓΟΜΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΝΙΚΗΤΑ
7. ΖΟΥΡΟΥΔΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΓΑΒΡΙΗΛ
8. ΚΑΡΑΜΙΧΑΛΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΙΟΡΔΑΝΗ
9. ΚΑΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
10. ΚΟΥΠΑΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΣΑΒΒΑ
11. ΚΟΥΤΣΟΠΕΤΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ
13. ΛΟΥΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - ΜΑΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
14. ΜΑΧΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
15. ΜΕΧΜΕΤ ΜΕΖΑΝ του ΑΛΗ
16. ΜΠΑΡΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
17. ΜΠΕΛΗΓΡΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
18. ΜΠΟΥΝΤΟΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
19. ΞΑΝΘΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
20. ΞΥΝΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
21. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΩΜΑ
22. ΠΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
23. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
24. ΠΕΛΕΚΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΛΑ) του ΑΓΓΕΛΟΥ
25. ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ -ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
26. ΠΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
27. ΠΥΡΛΙΜΠΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
28. ΦΑΡΜΑΚΙΔΟΥ - ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
29. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
30. ΧΑΤΖΗΓΙΩΡΓΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
31. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ


«ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΗ ΡΟΔΟ» με έμβλημα Λευκό Πύργο κάστρου εντός ημικυκλίου σε πορτοκαλί φόντο, μαζί με το λογότυπο «ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΤΗ ΡΟΔΟ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ για Δήμαρχος». Η φράση «ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ» και το ονοματεπώνυμο «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ» αποτυπώνονται σε χρώμα μπλε η φράση «ΓΙΑ ΤΗ ΡΟΔΟ» σε χρώμα πράσινο και η φράση «για Δήμαρχος» σε χρώμα πορτοκαλί.

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

1. ΜΟΣΧΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΗ
2. ΝΙΚΟΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΞΙΠΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΣΑΒΒΑ
4. ΠΑΤΣΑΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΠΟΜΠΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΑΒΥΡΟΥ

1. ΚΟΡΡΕ ΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΦΛΟΣΚΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΦΑΝΤΟΥ

1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΜΑΝΕΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΣΠΑΝΟΣ - ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΑΛΥΣΟΥ

1. ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΚΙΑΧΑΓΙΑ - ΜΑΓΙΟΓΛΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΣΥΜΕΩΝ
3. ΜΠΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΞΕΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΪΟΥ
5. ΠΟΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
6. ΣΑΧΙΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
7. ΣΥΚΟΦΥΛΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΠΑΝΤΕΛΗ
8. ΤΣΙΚΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

1. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ - ΦΛΕΒΑΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΣΑΒΒΑ
2. ΑΪΒΑΖΗ - ΖΑΓΟΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΑΡΓΥΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ (ΔΩΡΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
5. ΜΑΝΩΛΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΣΥΡΤΣΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΕΙΡΟΥ

1. ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΑΝΔΡΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΙΝΔΙΩΝ

1. ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΑΒΒΑ
2. COLIADIS ALEXANDRE - BASILE (ΑΛΕΞΗΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3. ΠΑΛΛΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ

1. ΚΑΡΑΤΑΠΑΝΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΛΕΡΙΑ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΝΙΚΗΤΑ
3. ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ

1. ΑΡΦΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΣΣΑΝΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΠΑΣΣΑΡΗ - ΡΟΥΣΤΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΠΗΧΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ
7. ΣΙΓΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΣΤΑΜΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
9. ΤΣΑΒΑΡΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ του ΟΝΟΥΦΡΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΥ

1. ΔΕΛΑΠΟΡΤΑ - ΠΑΝΑ ΕΙΡΗΝΗ (ΛΙΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ (ΣΜΑΡΩ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΔΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΔΡΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΦΡΟΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ - ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΑΓΟΡΑ
8. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΚΑΡΑΜΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑ - ΜΕΛΕΤΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
11. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ - ΚΑΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΜΕΛΑ - ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
12. ΚΑΤΣΑΡΑ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
13. ΚΟΡΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
14. ΚΟΥΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
15. ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
16. ΜΙΧΑΗΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ
17. ΜΠΕΛΝΤΕΚΟΥ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18. ΜΠΟΛΚΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
19. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΗΣΑΪΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
20. ΠΟΥΠΟΥΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
21. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
22. ΣΒΥΡΟΣ - ΣΒΥΡΙΑΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΦΩΤΙΟΥ
23. ΣΕΪΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
24. ΣΟΚΟΡΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΛΑΣΙΟΥ
25. ΤΑΡΑΣΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΛΕΚΟΥ
26. ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
27. ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
28. ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
29. ΦΑΚΕ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
30. ΦΕΣΙΛΙΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΙΤΣΑ ΧΑΤΖΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
31. ΦΕΤΤΑΧ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΜΕΧΜΕΤ - ΙΞΑΝ
32. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΠΑΠΑΝΙΚΗΤΑ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ (ΜΕΝΗ) του ΜΙΧΑΗΛ


«ΝΕΑ ΜΕΡΑ ΡΟΔΙΩΝ ΟΡΑΜΑ» με έμβλημα που απεικονίζει ένα γλάρο που πετάει προς τον ήλιο με την ονομασία «ΝΕΑ ΜΕΡΑ ΡΟΔΙΩΝ ΟΡΑΜΑ» με χρώματα κίτρινο, μπλε και πορτοκαλί.

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΚΑΡΙΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

1. ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΟΛΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5. ΣΑΒΒΙΔΗ ΑΘΗΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΑΒΥΡΟΥ

1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΦΑΝΤΟΥ

1. ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ
2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5. ΠΑΠΠΟΥ ΔΙΚΑΙΑ του ΗΛΙΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΑΛΥΣΟΥ

1. ΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΚΑΡΑΟΣΜΑΝ ΜΕΛΕΧ (ΜΕΛΙΝΑ) του ΜΠΑΣ - ΑΡΗ
3. ΜΑΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
4. ΠΑΤΤΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΚΙΚΗ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
5. ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ) του ΜΙΧΑΗΛ
6. ΜΙΚΡΟΠΑΝΔΡΕΜΕΝΟΥ - ΚΑΡΙΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΦΟΥΝΤΟΥΛΗ ΑΛΗΘΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
8. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

1. ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΩΣΤΑ ΜΟΣΧΟΥΛΑ (MIΣΣΥ) του ΜΑΡΚΟΥ
3. ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
5. ΣΩΤΡΙΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ
6. ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΑΒΒΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΕΙΡΟΥ

1. ΚΑΡΙΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2. ΜΠΕΛΙΓΡΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΙΝΔΙΩΝ

1. ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
2. ΣΤΑΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΙΑΝΝΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ

1. ΓΙΑΝΝΕΤΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ
2. ΞΕΝΙΤΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
3. ΧΑΛΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ

1. ΒΟΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
2. ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΚΑΡΙΚΗΣ ΦΙΛΗΜΩΝ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
5. ΚΟΥΦΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΜΟΣΧΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
7. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ
8. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΥ

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΑΡΝΙΘΕΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
4. ΒΥΡΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΔΙΑΚΟΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ - ΜΙΧΑΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
6. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7. ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8. ΚΑΚΟΥΡΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9. ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
10. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΣ (ΛΑΡΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11. ΚΑΣΕΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΚΑΣΤΑΝΙΔΗ ΒΑΛΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
13. ΚΑΨΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
14. ΚΛΟΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
15. ΚΟΥΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ
16. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΡΘΟΥΡΟΥ
17. ΛΟΥΤΣΙΟΥ ΗΡΑ του ΦΩΤΙΟΥ
18. ΜΑΛΛΙΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
19. ΜΑΝΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
20. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
21. ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΥΡΙΑΜ) του ΝΙΚΗΤΑ
22. ΝΙΣΥΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΗΤΑ
23. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΙΚΑΙΑ - ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
24. ΠΑΠΑΒΕΡΓΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
25. ΠΑΡΑΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ
26. ΡΟΔΙΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
27. ΣΠΑΡΤΑΛΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ
28. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
29. ΤΣΟΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
30. ΧΑΤΖΗΑΛΕΞΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΛΟΥΚΑ
31. ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΠΟΛΥ) του ΜΙΧΑΗΛ
32. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ


«ΡΟΔΟΣ ΑΞΙΩΝ» με έμβλημα που απεικονίζει ένα αθλητή που τρέχει, σχηματίζοντας ταυτόχρονα τα αρχικά γράμματα (Ρ.Α.) του ονόματος της παράταξης «ΡΟΔΟΣ Αξιών» χρώματος γκρι, γαλάζιου και ροζ.

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

1. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ 2. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΝΔΡΕΑ 3. ΣΑΡΙΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΑΒΥΡΟΥ

1. ΜΑΚΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΙΣΤΟΦΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΦΑΝΤΟΥ

1. ΝΤΟΥΝΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΠΕΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΑΛΥΣΟΥ

1. ΚΟΤΖΑ ΕΚΡΕΜ του ΟΣΜΑΝ
2. ΚΟΥΦΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΠΑΤΙΝΙΩΤΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4. ΠΡΟΥΣΑΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5. ΣΑΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

1. ΒΑΡΥΤΙΜΟΥ ΟΛΓΑ - ΕΥΡΥΔΙΚΗ του ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ
2. ΚΑΡΔΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΜΑΝΩΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5. ΠΑΡΑΛΟΥΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΕΙΡΟΥ

1. ΜΠΙΛΛΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
2. ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
3. ΣΑΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΙΝΔΙΩΝ

1. ΜΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2. ΠΑΤΟΥΝΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ

1. ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΟΥ ΣΝΕΖΑΝΑ του ΝΟΝΤΑΡΙ
2. ΚΟΥΤΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ

1. ΚΑΠΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΑΚΩΒΟΥ
2. ΚΑΦΕΝΤΖΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΚΑΛΟΔΟΥΚΑ
3. ΚΛΑΔΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
4. ΜΥΛΩΝΙΔΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΧΑΤΖΗΠΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
6. ΧΟΥΡΔΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΥ

1. ΓΙΑΛΛΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
2. ΔΙΑΚΟΦΙΛΙΠΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
3. ΙΣΚΑ ΜΑΡΙΑ - ΕΙΡΗΝΗ του ΣΑΒΒΑ
4. ΙΩΣΗΦ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
5. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΚΛΑΔΑΚΗΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ (ΘΑΝΑΣΗΣ) του ΜΙΧΑΗΛ
8. ΚΟΥΜΕΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΤΣΑΜΠΙΚΟΥ
9. ΚΟΥΜΕΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΛΑΛΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
11. ΜΕΡΟ ΓΙΩΡΓΟ του ΒΑΣΙΛ
12. ΠΙΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
13. ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14. ΣΑΒΒΕΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
15. ΣΤΑΥΡΙΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
16. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
17. ΤΣΙΝΝΑΣ ΒΑΛΑΣΙΟΣ (ΒΛΑΣΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
18. ΤΣΟΛΛΑΚΟΥ ΕΣΙΓΚΕΡΤ του ΑΛΟ
19. ΦΑΡΜΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
20. ΦΥΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
21. ΦΩΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ


«ΡΟΔΟΣ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ» με έμβλημα που αποτελεί αναπαράσταση του ήλιου και ανθρώπων διάφορων χρωματισμών, ενδιάμεσα αυτών αναγράφεται «ΡΟΔΟΣ», από κάτω «ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΛΙΤΩΝ» και πιο κάτω «ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ» και πιο κάτω «Φώτης Χατζηδιάκος» και από κάτω «Υποψήφιος Δήμαρχος».

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΧΑΤΖΗΔΙΑΚΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΟΥ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

1. ΒΑΡΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΖΑΝΕΤΤΟΥΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΖΕΡΒΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
5. ΦΑΚΕ ΒΑΣΙΛΕΙΑ (ΒΙΚΥ) του ΦΩΤΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΤΑΒΥΡΟΥ

1. ΜΑΚΡΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ (ΜΙΚΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΑΦΑΝΤΟΥ

1. ΓΙΑΝΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΚΑΝΤΙΔΕΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3. ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
5. ΧΑΡΤΕΡΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΙΑΛΥΣΟΥ

1. ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΚΑΚΛΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΩΣ
3. ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΛΟΡΕΝΖΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΛΙΛΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΚΑΤΣΙΜΠΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΚΡΟΝΓΚΟ ΑΜΑΛΙΑ του ΣΤΕΦΑΝ
7. ΜΠΟΤΣΑΡΗ ΕΡΜΙΟΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
8. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

1. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΛΕΒΕΝΤΗ - ΣΤΑΜΑΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
4. ΣΑΒΒΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΕΡΓΟΥ
5. ΣΤΑΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΑΥΡΟΥ
6. ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΕΙΡΟΥ

1. ΝΙΚΟΛΙΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΛΟΥΚΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2. ΠΑΛΛΑΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΕΥΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΙΝΔΙΩΝ

1. ΚΑΖΟΥΛΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΚΟΥΡΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΝΟΤΙΑΣ ΡΟΔΟΥ

1. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟY ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΣΑΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΑΛΟΥΔΩΝ

1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ
2. ΑΤΣΙΔΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4. ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΖΗΣΙΜΟΣ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΖΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
6. ΠΑΜΠΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
7. ΣΠΑΡΤΑΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΙΟΡΔΑΝΗ
8. ΤΣΕΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΡΟΔΟΥ

1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΖΑΧΑΡΙΑ
2. ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
3. ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4. ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ του ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΥ
5. ΒΟΡΕΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
7. ΔΙΑΚΟΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
8. ΔΙΜΕΛΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
9. ΖΩΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΚΑΛΑΘΕΝΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΡΓΥΡΗ
11. ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΝΤAIΖΗ) του ΣΚΕΥΟΥ
12. ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΖΙΜΗΣ) του ΣΑΒΒΑ
13. ΚΟΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
14. ΚΡΕΜΑΣΤΙΝΟΥ - ΡΟΔΙΤΗ ΦΛΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ
15. ΚΥΖΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
16. ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
17. ΜΑΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
18. ΜΑΝΩΛΕΔΑΚΗ - ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
19. ΜΕΛΛΙΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
20. ΜΟΥΤΑΦΗ - ΚΟΥΝΤΟΥΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
21. ΜΠΟΥΚΛΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
22. ΠΟΚΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΙΛΗΜΩΝΑ
23. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ - ΣΑΚΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
24. ΣΑΡΗ ΑΡΕΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
25. ΣΟΦΙΛΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
26. ΣΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
27. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
28. ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΤΟΥΜΙΤΡΟΥ
29. ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ (ΡΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
30. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΤΕΡΗΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
31. ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΖΑ) του ΛΑΖΑΡΟΥ
32. ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ - ΠΟΛΕΜΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ


Παραδοσιακή ΤΑΒΕΡΝΑ ΑΡΤΕΜΙΔΑ - Ψίνθος
Αναρτήθηκε απο : admin  στις  14 May 2019
Κάντε ένα σχόλιο Διαβάστε όλα τα σχόλια Προσθέστε ένα σχόλιο & δείτε τα σχόλια των άλλων ( 0 )
→ Αναγνώστηκε 299 φορές Μοιράσου αυτό το άρθρο με τους φίλους σου στο facebook ! Κάνε tweet το άρθρο στο twitter ! Μοιράσου αυτό το άρθρο στο google+ ! Καρφίτσωσε και μοιράσου αυτό το άρθρο στο Pinterest !
Επιγραφές Periclis